Tlmočník / Prekladateľ

Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Cieľ pracovnej pozície:
Preklad dokumentov a iných materiálov z jedného jazyka do druhého (a naopak) a/alebo simultánne tlmočenie hovorenej reči.

Kľúčové zodpovednosti:
  • Zabezpečenie následného alebo simultánneho tlmočenia medzi jednotlivými jazykmi.
  • Zabezpečenie presnosti a správnosti preloženého textu alebo simultánneho prekladu.
  • Spolupráca s externými agentúrami v oblasti zabezpečenia tlmočníckych a prekladateľských služieb.

  • Zabezpečuje prekladateľské a tlmočnícke služby pre potreby spoločnosti.
  • Prekladá písomné materiály z jedného jazyka do druhého (a naopak). Materiály zahŕňajú technickú terminológiu.
  • Konzultuje a poskytuje podporu pre zamestnancov pri príprave dokumentov v cudzom jazyku.
  • Vytvára databázu pojmov pre vnútro-firemný energetický slovník.
  • Môže zadávať prácu externým agentúram a následne ju kontrolovať.
  • Prekladá materiály vyžadujúce pochopenie a správnu prezentáciu abstrakcií a hovorových výrazov.
  • Prekladá technické materiály, ktoré majú právne a profesné dôsledky alebo dôsledky na vzťahy s tretími osobami.
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP.
  • Plní pokyny nadriadeného v súlade s dohodnutým druhom práce v Pracovnej zmluve a v súlade s internou dokumentáciou ISM.

Čo ponúkame

Ponúkame zaujímavú prácu a stabilné zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Mochovce.

Pracovný pomer: zastupovanie zamestnanca počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú s ohľadom na plnenie predpokladov nominovaní pre účasť vo výberovom konaní. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 3114814  Dátum zverejnenia: 27.6.2017