Technik elektro prevádzok

Miesto práce
závod Elektrárne Nováky - Zemianske Kostoľany
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečovanie dozoru nad bežnou prevádzkou hlavných a prídavných elektrických zariadení elektrárne.
  • Zabezpečovanie ovládania všetkých elektrických úkonov spojených s výrobnými blokmi, technologickými uzlami predného a zadného palivového cyklu a ostanými prevádzkami.
  • Koordinuje prevádzkové aktivity na SKR zariadení v zmysle prevádzkových noriem, predpisov, príkazov a technologických inštrukcií.
  • Vykonáva a zabezpečuje odstránenie poškodení a nedostatkov na zariadeniach a vybavení v rozsahu na ktorý ma technické prostriedky.
  • V prípade núdze (havária, porucha) a odchýlok na SKR zariadení a vybavení a nemožnosti priamej komunikácie s riadiacou miestnosťou vykoná potrebné zásahy a okamžite informuje Vedúceho zmeny.
  • Vypracováva analýzu všetkých odchýlok, anomálií a porúch zariadení elektro a SKR, identifikuje koreňovú príčinu a vykonáva špecifické testy a inšpekcie.
  • Počas každej zmeny uskutočňuje kompletné kontroly elektro a SKR zariadení.
  • Zúčastňuje sa, v zmysle legislatívy, na procese vydávania a obnovovania pracovných povolení pre elektro a SKR zariadenie.
  • Zabezpečuje náležité prevádzkovanie protipožiarnej inštalácie na elektro a SKR zariadení a vybavení.
  • Aktívne sa zúčastňuje na opravách (generálnych, bežných a pod.) a na revíziách elektro a SKR zariadenia.
  • Aktívne spolupracuje pri tvorbe dokumentácie, MPP a programov týkajúcich sa SKR sústav.
  • Pripravuje, aktualizuje a uchováva prevádzkovú dokumentáciu. Zúčastňuje sa procesu tvorby a pravidelnej aktualizácie prevádzkových noriem, predpisov a návodov.
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP.
  • Plní pokyny nadriadeného v súlade s dohodnutým druhom práce v Pracovnej zmluve a v súlade s internou dokumentáciou ISM.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Miesto výkonu práce: Slovenské elektrárne - závod Nováky.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3106776  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - v zmysle mzdovej politiky spoločnosti