Technik bezpečnostných meraní - rádiochémia

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Metodické riadenie aktivít v rámci bezpečnostných meraní,
  • Riadenie a výkon zložitých analýz a zavádzanie nových neštandardných meraní,
  • Kontrola správnosti nameraných hodnôt a sledovanie limitov,
  • Starostlivosť o prístroje, zariadenia a systémy používané v rámci bezpečnostných meraní.

Čo ponúkame

Ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Miesto výkonu práce Jaslovské Bohunice.

Termín nástupu - dohodou v súvislosti s ukončením výberového procesu.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3103562  Dátum zverejnenia: 15.6.2017