Miesto práce
3. a 4. blok Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Registrácia požiadaviek všetkých útvarov projektu MO34 na obstarávanie, súvisiacich s plánom obstarávania a poskytovanie podpory útvaru obstarávania.
  • Komplexná kontrola procesu zmlúv a ich dodatkov a evidencia zmlúv súvisiacich s Projektom MO34.
  • Overovanie oprávnenosti platieb a realizácia všetkých platieb projektu MO34.
  • Realizácia a uplatňovanie penalizačných faktúr a zádržného na základe zmluvných podmienok a požiadaviek zodpovedných manažérov projektu.
  • V spolupráci s odbornými útvarmi pripravuje a modifikuje požiadavky na obstarávanie v súvislosti s novými zmluvami a ich dodatkami.
  • Vedie evidenciu a register všetkých požiadaviek na obstarávanie schválených pre Projekt MO34 a všetkých zmlúv projektu MO34 a ich dodatkov, vrátanie súvisiacej dokumentácie.
  • Monitoruje všetky schválené požiadavky na obstarávanie v súlade s platným plánom obstarávania a komunikuje s kontrolórmi projektu.
  • Analyzuje zmluvy súvisiace s projektom MO34 z hľadiska platobných podmienok.
  • V spolupráci s odbornými útvarmi pripravuje súvisiacu zmluvnú dokumentácie potrebnú pre finančné plnenie.
  • Overuje oprávnenosť platieb a realizuje platby.
  • Zakladá a eviduje objednávky/špecifikácie, listy evidencie výkonov k prijatým faktúram, penalizačné faktúry a zádržné.
  • Preskúmava platnosť penalizačných faktúr zádržného na základe zmluvných podmienok alebo na základe požiadavky manažéra zmluvy.
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP.
  • Plní pokyny nadriadeného v súlade s dohodnutým druhom práce v Pracovnej zmluve a v súlade s internou dokumentáciou ISM.

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým, koho zaujala inzerovaná pozícia. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí v zmysle zverejnených požiadaviek na pracovnú pozíciu budú tieto napĺňať. Ďakujeme za pochopenie.
ID: 3065868  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou