Právnik Senior (pracovné právo)

Miesto práce
Riaditeľstvo Slovenských elektrární
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Poskytovanie právneho poradenstva a podpory zamestnávateľovi najmä v oblasti pracovného práva, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany osobných údajov, obchodného práva a práva nehnuteľností
  • Príprava, tvorba a pripomienkovanie vzorov pracovnoprávnych dokumentov, obchodno-právnych zmlúv, vzorov zmluvných dokumentov a zmluvných štandardov
  • Právna podpora zamestnávateľa pri kolektívnom vyjednávaní
  • Právna podpora pri obchodných rokovaniach s dodávateľmi
  • Pripomienkovanie interných predpisov zamestnávateľa
  • Vypracovanie stanovísk a analýz k právnym dokumentom z hľadiska ich súladu s právnymi predpismi
  • Právna podpora a príprava vyjadrení v konaniach pred správnymi orgánmi.

Čo ponúkame

Rôznorodosť pracovných úloh na tejto pozícii poskytuje priestor pre odborný rast, získanie nových skúsenosti z viacerých oblastí právnej praxe v spolupráci s tímom skúsených právnikov.

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia na zastupovanie počas materskej dovolenky.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu: [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3047109  Dátum zverejnenia: 12.6.2017