Operátor sekundárneho okruhu

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • riadenie, ovládanie a kontrola chodu zariadení sekundárneho okruhu (SO),
  • zodpovedá za riadenie, manipulácie a kontroly chodu zariadení sekundárneho okruhu,
  • zodpovedá za operatívne riadenie činností obslužného personálu sekundárneho okruhu,
  • zodpovedá za dodržanie jadrovej bezpečnosti a Limít a podmienok pri manipuláciach a zásahoch na zariadení SO a za to, že prípadné manipulácie na zariadení SO nevyvolajú porušenie jadrovej bezpečnosti a Limít a podmienok na primárnom okruhu,
  • manipuluje na zariadeniach SO ovládaných z blokovej dozorne alebo núdzovej dozorne príslušného reaktorového bloku, operatívne riadi činnosti a všetky manipulácie na zariadení SO, priamo riadi obslužný personál SO v prípadoch manipulácií na zariadení SO riadených z blokovej dozorne, monitoruje parametre zariadení počas prevádzky, pri odchýlkach vykonáva nápravné opatrenia, vedie prevádzkovú dokumentáciu, riadi sa platnou prevádzkovou dokumentáciou a funkčnými povinnosťami,
  • monitorovanie parametrov a riadenie prevádzky dvoch turbogenerátorov 250 MW a ich pomocných systémov,
  • vykonávanie manipulácií s ovládacími prvkami na technologickom zariadení,
  • operatívne riadenie pracovníkov obsluhy zariadenia SO.

Čo ponúkame

Ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný, a to aktuálne pri zmene v procese výberového konania.
ID: 3042166  Dátum zverejnenia: 7.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - v zmysle mzdovej politiky spoločnosti