Technológ chemických režimov

Miesto práce
3. a 4. blok Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Hodnotenie všetkých činností spojených s plnením predpísaných požiadaviek na chemické režimy JE
Zabezpečovanie požiadaviek súvisiacich so zmenami chemických režimov v rámci chemickej legislatívy, navrhovanie podnetov na zmeny a doporučenia chemických režimov v JE
Monitorovanie koróznych procesov vybraných zariadení na bloku a jeho pomocných systémov a doporučenie opatrení s cieľom zvýšiť životnosť, bezpečnosť a prevádzkovú spoľahlivosť zariadení JE
Spolupracovať pri spracovaní a aktualizácii Technologických postupov, Prevádzkových programov, a testovaní nových testovacích postupov, pripomienkovať projektovú dokumentáciu
Určenie projektovej dokumentácie v oblasti chemických režimov v rozsahu aktivít oddelenia inžinieringu pre relevantné systémy
Výkon veľmi zložitých odberov, chemických a laboratórnych analýz a príprava vyhodnotenia nameraných výsledkov, ako aj Protokolu z analýzy
Koordinácia činnosti súvisiacich s tvorbou odpadov a vypúšťaním odpadových vôd vzhľadom na dodržanie predpísaných limít pre JE

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis v anglickom jazyku e-mailom na [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 2909166  Dátum zverejnenia: 17.5.2017