Technik komunikácie s dozornými orgánmi

Miesto práce
3. a 4. blok Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Zabezpečuje komunikáciu s dozornými orgánmi a evidenciu opatrení , uložených dozornými orgánmi
Zodpovedá za vedenie evidencie databázy dokumentácie, korešpondencie z dozornými orgánmi
Zodpovedá za zabezpečenie prenosu informácií medzi odbornými útvarmi SE a dozornými orgánmi a dodávateľmi
Zabezpečuje obeh písomností a materiálov medzi manažérom povolení a licencovania (MPL) s dozornými orgánmi v oblasti jadrovej bezpečnosti, a sleduje ich kolobeh
Zabezpečuje administratívne činnosti odboru (korešpondenciu, krátke preklady všeobecných textov)

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 2314765  Dátum zverejnenia: 9.2.2017