Strojník jadrových ( resp. energetických ) zariadení

Miesto práce
AE Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Obsluhuje jadrové /energetické/ zariadenia na blokoch, kontroly na zariadení vykonáva s cieľom zabezpečiť spoľahlivú, bezhavarijnú a ekonomickú prevádzku zariadení.
  • Zabezpečuje starostlivosť o chod technologického zariadenia - obsluhu zariadení, kontrolu a drobnú údržbu. Vykonáva výkon kontroly stavu zariadení a nastavenia armatúr.
  • Zabezpečuje identifikáciu a špecifikáciu závad na zariadení. Vykonáva manipulácie na zariadení pri nabiehaní, odstavovaní a prevádzkovaní zariadenia, zaisťovanie / odisťovanie zariadenia do / z opravy a skúšky zariadenia po oprave.
  • Kontroluje a obsluhuje zverené zariadenia, vykonáva predpísané pochôdzkové kontroly a drobnú údržbu zariadení. Zaznamenáva údaje a parametre zariadení a vykonanie manipulácií. Vedie predpísanú prevádzkovú dokumentáciu. Vykonáva pohotovostnú službu pre zabezpečenie chodu prevádzky. Zabezpečuje dochladzovanie bloku počas GO resp. počas dlhodobého neplánovaného odstavenia bloku.
  • Dodržiava platné predpisy súvisiace s vykonávanou činnosťou, určené technologické a pracovné postupy, požiadavky BOZP, OPP a ochrany ŽP.

Čo ponúkame

Možnosť získania skúseností v medzinárodnej firme.
Možnosť profesiového a odborného rastu.
Zaujímavé tréningové programy.
Atraktívny sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na adresu Slovenské elektrárne,a.s. Atómové elektrárne Mochovce, útvar ľudských zdrojov alebo e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 2156465  Dátum zverejnenia: 25.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda