Technik požiarnej ochrany

Miesto práce
Atómové elektrárne Bohunice
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Kľúčové zodpovednosti:
  • v súlade s legislatívou – zákon NR SR č. 314/2001 Z.z. v zmysle neskorších predpisov, §9 (zákon o ochrane pred požiarmi)
  • kontrolná a výkonná činnosť v oblasti ochrany pred požiarmi (OPP), činnosti súvisiace so zabezpečením požiarnej prevencie,
  • zabezpečenie realizácie úloh v oblasti požiarnej ochrany v závode v súlade s platnou legislatívou,
  • posudzovanie požiarnej bezpečnosti stavebných objektov, technologických procesov a zariadení,
  • vedenie predpísanej dokumentácie súvisiacej s OPP ,
  • poskytovanie odborného poradenstva zamestnávateľovi v oblasti OPP, predkladanie návrhov na zlepšenie v oblasti OPP,
  • vykonávanie pravidelných kontrol pracovísk a zariadení z pohľadu dodržiavania predpisov OPP,
  • vypracovávanie odborných stanovísk, analýz, rozborov v oblasti OPP,
  • zabezpečovanie vykonania školení a odbornej prípravy zamestnancov v oblasti OPP,
  • koordinovanie, po odbornej stránke riadenie činností a odborná príprava pracovníkov protipožiarnych hliadok.

Čo ponúkame

  • ponúkame zaujímavú prácu, stabilné zamestnanie
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • jazykové vzdelávanie - anglický jazyk
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom na adresu Atómové elektrárne Bohunice, HR Business Partnering pre EBO, 919 31 Jaslovské Bohunice alebo e-mailom na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Každý uchádzač o zamestnanie bude o stave jeho žiadosti informovaný.
ID: 2110162  Dátum zverejnenia: 15.5.2015