Špecialista fyzickej ochrany - zastupovanie počas MD

Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečenie bezpečnej a spoľahlivej prevádzky v rámci objektov a systémov zariadenia staveniska súvisiacich s fyzickou ochranou
  • Metodické riadenie "Povoľovanie vstupov, vjazdov a prenosu materiálu do SE-MO34 počas výstavby
  • Zodpovedá za dodržiavanie všetkých predpisov súvisiacich s vykonávanou činnosťou
  • Zodpovedá za včasné odstránenie nedostatkov zistených auditom
  • Plní úlohy a pokyny nadriadeného, pokiaľ tieto súvisia s výkonom jeho činností
  • Zabezpečuje koordináciu procesu školenia zamestnancov SE-MO34 v oblasti FO
  • Navrhuje režimové opatrenia pre zabezpečenie FO, koordinácia fyzickej ochrany SE-MO34 vrátane zabezpečenia režimov vstupov, vjazdov a prenosu materiálu

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 1978093  Dátum zverejnenia: 14.1.2015