Projektový manažér - skupina pre riadenie projektov elektro

Miesto práce
Atómové Elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
je možný ihneď
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Vykonávanie funkcie projektového manažéra v oblasti náročnejších elektrických činností na pridelených projektoch.
Profesionálna príprava spracovania technických špecifikácií a požiadaviek na obstarávanie investičných projektov.
Komplexná predprojektová a projektová príprava, vypracovávanie odborných posudkov, koordinácie realizácie, zabezpečenie funkčného vyskúšania , následného prevzatia a odovzdania do užívania investičných projektov.
Príprava a vyhodnocovanie zákaziek v systéme SAP pre investičné projekty.
Kontrola kvality vykonávaných prác, kontrola dodržiavania technologických postupov a súladu vykonávaných prác so schválenou projektovou dokumentáciou a odsúhlaseným časovým plánom.
Kontrola čerpania rozpočtu , vecnej stránky súpisov vykonávaných prác, zisťovacích protokolov a faktúr a ich súladu s uzatvorenými zmluvami.
Koordinácia prác dodávateľov v súlade so zmluvou o dielo.
Činnosti spojené s prípravou ročných investičných plánov, reportingom o stave realizovaných investičných projektov.
Má komplexnú zodpovednosť za ním realizovaný projekt ( môže riadiť aj niekoľko investičných projektov súbežne ).

Čo ponúkame

skúsenosti medzinárodnej firmy, profesiový a odborný rast, zaujímavý sociálny program, jazykové vzdelávanie.

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na adresu Slovenské elektrárne,a.s. Atómové elektrárne Mochovce, útvar ľudských zdrojov alebo e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 1801772  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda