Špecialista inžinieringu

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
je možný hneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Vykonáva všeprofesnú koordináciu investičných projektov a riešenie väzby medzi jednotlivými súvisiacimi investičnými prokektami (IPR).
Zodpovedá za prípravu, realizáciu, skúšky, preberania, odovzdania, kolaudácie zložitých IPR.
Kontroluje plnenie uzatvorených zmlúv, sleduje a vyhodnocuje zmluvné záväzky, pri zistených nedostatkoch pripravuje podklady pre uplatňovanie zmluvných pokút.
Zabezpečuje územné, stavebné a kolaudačné konania zložitých IPR.
Zabezpečuje proces schvaľovania potrebných dokumentov na Ministerstve životného prostredia SR, ÚJD SR a ostatných orgánov štátnej správy a samosprávy v zmysle platnej legislatívy SR.
Zabezpečuje realizáciu skúšok PKV a KV v rámci pridelených IPR.
Vykonáva finančnú kontrolu a riadenie mesačných nákladov vrátane investorskej réžie, spracováva podklady pre aktualizáciu forecastu a dohliada na dodržiavanie schválených rozpočtových nákladov IPR. Zabezpečuje preberacie konania , odstraňovanie vád a nedorobkov a vybavovanie reklamácií na IPR.
Spolupracuje pri tvorbe technických špecifikácií IPR.
Zúčastňuje sa na procese riadenia prác a na stretnutiach k riadeniu týždňov.
Spolupracuje s útvarom DtC pri hodnotení vybraných pripravovaných IPR.
Kontroluje dodržiavanie schválených technologických postupov pri realizácii pridelených IPR.
Vykonáva všetky ďalšie činnosti vyplývajúce z prípravy, realizácie a ukončovania IPR.

Čo ponúkame

skúsenosti medzinárodnej firmy
atraktívny sociálny program
profesiový rast

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na adresu Slovenské elektrárne,a.s. Atómové elektrárne Mochovce, útvar ľudských zdrojov alebo e-mailom na kontaktnú osobu.

K životopisu pripojte prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Slovenské elektrárne a.s. spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nemôžeme odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky uvedené kritériá na pracovnú pozíciu.
ID: 1648072  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou