Stavebný dozor - mechanické časti

Miesto práce
Nitriansky kraj
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

  • Zabezpečuje kontrolu procesu výstavby a montáže stavebných objektov a prevádzkových súborov 3. a 4. bloku JE Mochovce s cieľom zaistiť ich realizáciu v požadovanom rozsahu a kvalite, v súlade s harmonogramom dostavby, príslušnými technickými a legislatívnymi požiadavkami a cieľmi projektu
  • Zabezpečuje odovzdanie staveniska/pracoviska a stavebných pripraveností podľa harmonogramu výstavby
  • Zabezpečuje dodržanie podmienok stavebných povolení a dalších povolení stanovených úradmi štátneho odborného dozoru
  • Kontroluje tie časti stavby, ktoré budú pri ďalšom postupe výstavby zakryté, alebo sa stanú pri ďalšom postupe neprístupnými
  • Zodpovedá za systematickú kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • možnosť príspevkov na jazykové vzdelávanie
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme
ID: 1506130  Dátum zverejnenia: 23.4.2014