Plánovač - projektové riadenie

Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Vašou úlohou bude:
  • vývoj plánu aktivít pre jednotlivé fázy projektu v plnej zhode s všeobecným rozvrhom projektu
  • detailné rozvrhnutie a monitorovanie aktivít (napr. podľa odvetvia/obchodu, oblasti závodu, dodávateľa) v zmysle identifikácie vztyčných plôch medzi dodávateľmi pracujúcimi v rovnakej oblasti
  • plánovanie a kontrola procesu konštrukcie až po proces spúšťania
  • analýza kritických oblastí
  • prehodnocovanie aktuálnych vs. predpokladaných termínov a identifikácia/návrh možných opravných opatrení
  • týždenné a mesačné reportovanie

Čo ponúkame

  • jedinečná príležitosť aktívne participovať na dostavbe jadrovej elektrárne
  • možnosť profesionálneho i kariérneho rastu
  • možnosť získania nadnárodných skúseností a medzinárodnej kariéry
  • zaujímavé tréningové programy
  • atraktívny sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím štrukturovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.
ID: 1041076  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou