Finančný kontrolór

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Cukrovarská 726, 926 01 Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s číslami, viete pracovať v SAP-e, máte skúsenosti s prípravou rozpočtov a chcete pracovať vo firme, v ktorej môžete rozvíjať svoj potenciál? Tak nám pošlite svoj životopis :)

Vašou náplňou práce bude:
- pravidelné reportovanie údajov a kontrola vývoja finančných a obchodných výsledkov
- pravidelné hodnotenie výsledkov spoločnosti v porovnaní s plánom a predikcia možného vývoja
- podpora ekonomického oddelenia pri účtovnej závierke
- sledovanie a analýza hospodárenia jednotlivých stredísk
- spolupráca pri auditoch, príprava podkladov na interné, externé a daňové audity
- nahrávanie dát do manažérskeho informačného systému

Prečo budete spokojný s prácou v našej firme?
- budete pracovať vo firme, ktorá má 110 ročnú tradíciu (práca v stabilnej firme)
- budete pracovať vo firme, ktorej sa darí a dokáže sa podeliť s úspechmi aj so svojimi zamestnancami (motivujúce ohodnotenie, 13. a 14. plat, mimoriadne odmeny)
- budeme sa starať o Váš rozvoj (odborné školenia)
- budeme Vám pomáhať zdokonalovať sa v anglickom jazyku (firemné jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe)
- budeme spolu tráviť aj voľné chvíľe (spoločné výlety pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov)
- ak budete mať náklady na cestovanie do práce prispejeme Vám na ne (príspevok na dopravu)
- už teraz myslíme aj s Vami na to, aby ste mali istotu aj na dôchodku (príspevok na DDS)

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu [email protected] .
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neváhaj poslať životopis ak,
- máš analytické myslenie
- máš zmysel pre detail a presnosť
- vieš prezentovať analytické závery
- si schopný prevziať zodpovednosť
- tímová práca ti nie je cudzia
- vieš a chceš pracovať samostatne
- si ochotný učiť sa nové veci

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.
"Ako nadnárodná spoločnosť sme veľmi hrdí na náš rôznorodý pracovný tým a preto kladieme veľký dôraz na rovnaké príležitosti a rôznorodosť.
Vítame a podporujeme každého, kto sa chce uplatniť sa v našej spoločnosti, bez ohľadu na vek, zdravotné obmedzenie, etnický pôvod, pohlavie, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2998135  Dátum zverejnenia: 4.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou