Technik informačných technológií

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora užívateľov kancelárskeho balíka MS OFFICE
- podpora inštalovaných aplikácií v spoločnosti (HUMAN, EDI, SAP, ....)
- správa tlačiarní, pracovných staníc s OS Windows
- práca s MS SQL serverom MS SQL 2012, servermi OS Windows
- práca s virtuálnymi servermi Hyper-V
- drobné opravy výpočtovej techniky
- správa infraštruktúry a sieťových prvkov

- práca v stabilnej medzinárodnej firme
- zaujímavé platové ohodnotenie
- intenzívny rozvojový program

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu: [email protected] alebo poštou na aresu: Slovenské curkovary s.r.o., Cukrovarská 726, 926 01 SEREĎ
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert

Vodičský preukaz

B

Vítané sú znalosti sieťových technológií spoločnosti CISCO a programovanie vo VBA prípadne .Net. Znalosť práce v programe SAP výhodou. Od úspešného kandidáta očakávame: schopnosť pracovať samostatne, komunikatívnosť, časovú flexibilitu, schopnosť pracovať v tíme, proaktivitu, lojálnosť, diskrétnosť.

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.
"Ako nadnárodná spoločnosť sme veľmi hrdí na náš rôznorodý pracovný tým a preto kladieme veľký dôraz na rovnaké príležitosti a rôznorodosť.
Vítame a podporujeme každého, kto sa chce uplatniť sa v našej spoločnosti, bez ohľadu na vek, zdravotné obmedzenie, etnický pôvod, pohlavie, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2903080  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou