Asistent/-ka riaditeľa

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať chod, organizačné a materiálne fungovanie sekretariátu riaditeľa, vrátane tlmočníckych a prekladateľských prác. Zhromažďovať a spracovávať podklady pre porady vedenia podniku a operatívne porady výrobného úseku. Zabezpečovať a zvolávať jednania a porady na výrobnom úseku. Spracovávať poštu výrobného úseku. Evidovať a kontrolovať plnenie terminovaných úloh na výrobnom úseku.

- práca v stabilnej medzinárodnej firme
- zaujímavé platové ohodnotenie
- dobré pracovné podmienky
- intenzívny rozvojový program

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu: daniela.tothova@agrana.com alebo poštou na aresu: Slovenské curkovary s.r.o., Cukrovarská 726, 926 01 SEREĎ
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od úspešného kandidáta očakávame: schopnosť pracovať samostatne, komunikatívnosť, časovú flexibilitu, schopnosť pracovať v tíme, proaktivitu, lojálnosť, diskrétnosť.
Znalosť práce v programe SAP výhodou.

Spoločnosť Slovenské cukrovary s.r.o. patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SLOVENSKÉ CUKROVARY s. r. o.
Cukrovarská 726
926 01 Sereď
ID: 2560742   Dátum zverejnenia: 1.11.2016