Laborant v biochemickom laboratóriu

SLOVENSKÁ ZDRAVOTNÍCKA UNIVERZITA

Miesto práce
Limbová, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
839 EUR/mesiacFunkčný plat v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Zaradenie do platovej triedy a príslušného platového stupňa bude podľa získaného vzdelania a započítanej praxe. K tarifnému platu je možnosť včasného priznania osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príjem, kontrola a spracovanie biologického materiálu,
• príprava vzoriek na analýzy,
• zadávanie údajov do laboratórneho informačného systému,
• obsluha biochemického, hemokoagulačného a hematologického analyzátora,
• stanovovanie štandardných biochemických a hematologických parametrov v humánnych a animálnych vzorkách,
• účasť na vedecko-výskumných projektoch.

- 37,5 hodinový týždenný pracovný úväzok,
- práca v jednosmennej prevádzke,
- stravovanie zabezpečené formou jedálne,
- možnosť parkovania v areáli univerzity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Laborant/laborantka (optimálne SZŠ), odbor zdravotnícky laborant, resp. chemický laborant/laborantka (SPŠCH), Laboratórne vyšetrovacie metódy v zdravotníctve.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolská pedagogická činnosť pregraduálneho a postgraduálneho vzdelávania v oblasti medicínskych a nelekárskych odborov, vedecko - výskumná činnosť.
ID: 4736893  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 839 EUR/mesiac