Samostatný odborný referent

Slovenská záručná a rozvojová banka, a. s.

Miesto práce
Štefánikova 27, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie finančných regulatórnych výkazov v zmysle platných vykonávacích predpisov Komisie EÚ (FINREP),
- zostavovanie bilancií a vybraných štatistických výkazov pre NBS,
- sledovanie a aplikácia nových metodík finančného regulatórneho výkazníctva,

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na kontaktnú adresu: [email protected]. Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 5.6.2017. Osobné stretnutia organizujeme priebežne do termínu ukončenia výberového konania. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

- bezúhonnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- skúsenosti s účtovaním a vykazovaním podľa medzinárodných účtovných štandardov,
- základné znalosti práce so Štatistickým zberovým portálom NBS ,
- dĺžka odbornej praxe VŠ/3 roky,
- dĺžka odbornej praxe Bc/5 rokov,

Slovenská záručná a rozvojová banka podporuje podnikanie na Slovensku v súlade s hospodárskou politikou štátu. Zameriava sa predovšetkým na rozvoj malého a stredného podnikania, poľnohospodárskych subjektov, ale aj na financovanie miest a obcí a obnovu bytových domov.
Vo svojej strednodobej vízii chce banka neustále pomáhať pri rozvoji malého a stredného podnikania formou úverov a záruk.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3047163  Dátum zverejnenia: 5.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou