Asistent/Asistentka správcovskej kancelárie

Slovenská správcovská a reštrukturalizačná, k.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (brutto): pri osobnom pohovore
  • Termín nástupu: Máj 2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- spracovanie došlej a vyšlej pošty
- komunikácia s klientmi a úradmi verejnej správy
- príprava podkladov do účtovníctva
- vyhotovovanie daňových dokladov
- práca s pokladňou
- žurnalizácia správcovských spisov
- vyhotovovanie zápisníc z obchodných stretnutí
- vypracovanie úradných záznamov, protokolov a tabuliek
Iné výhody
služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti:
Strojopis - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
samostatnosť, lojalita, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, schopnosť samostatne riešiť problémy, presnosť, precíznosť, flexibilita, poriadkumilovnosť, výborné komunikačné schopnosti, výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky

Správcovská spoločnosť zaoberajúca sa konkurzným a reštrukturalizačným právom.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Právnické činnosti
Ak spĺňate uvedené kritéria a táto ponuka je pre Vás profesionálnou výzvou, očakávame Váš životopis s motivačným listom a súhlasom na spracovanie osobných údajov na našej e-mailovej adrese:ivana.polonyova@ssr.sk. Do predmetu prosím uveďte názov pracovnej pozície: Asistent/Asistentka správcovskej kancelárie. Vhodní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
So sídlom kancelárie: Horná 23 Zobraziť na mape
974 01 Banská Bystrica
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke