IT analytik

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Máte skúsenosti ako IT analytik? A máte chuť učiť sa nové veci? Láka vás pracovať na strategických projektoch?
Zistite viac!
Do nášho IT tímu hľadáme analytika pre bezpečnostné riešenia. Skúsenosti z bankového prostredia
alebo z oblasti IT bezpečnosti sú vítané, ale nie nevyhnutné.

Čo vás čaká?

  • Budete zbierať bizniss/security požiadavky od kolegov z banky, analyzovať ich a navrhovať riešenia
  • Prioritizácia, odhad, detailizovanie požiadaviek v úzkej spolupráci so zadávateľom a vývojovým tímom
  • Špecifikácia a detailizácia funkčných požiadaviek, nefunkčných požiadaviek, dátového modelu riešenia, definovanie vstupno - výstupných rozhraní a integrácií riešenia
  • Podpora produkčných riešení, analýza produkčných chýb a návrh riešenia, optimalizácia riešenia
  • Spolupráca pri dokumentácii a designe riešenia do modelovacieho nástroja, údržba modelov (konceptuálne aj fyzické modely, UML, BPMN..).
  • Vypracovávanie funkčnej, solution a prevádzkovej dokumentácie
  • Vykonávanie testov a podpora pri testovaní
  • Vytváranie prototypových riešení/PoC
  • Sledovanie trendov a technológií v oblasti informačnej bezpečnosti

Čo budete potrebovať?

  • Chuť sa ďalej vzdelávať - predovšetkým v oblasti security
  • Prax s business analýzou a implementáciou IT systémov
  • Analytické myslenie. Budete musieť porozumieť požiadavkám kolegov z banky a riešiť ich v rámci IT architektúry
  • Angličtinu. Aspoň na úrovni stredne pokročilý.

Výhodou, nie však nevyhnutnosťou pre nás bude, ak

  • Máte skúsenosť s vývojom aplikácií (webové, mobilné) a ich zabezpečovaním
  • Poznáte bankové prostredie
  • Rozumiete aplikačnej bezpečnosti - rozumiete spôsobom, ako sa zneužívajú zraniteľnosti moderných aplikácií
  • Máte skúsenosť s kryptológiou, kryptografiou a kryptoanalýzami
  • Chápete princípy kybernetických útokov (malware, phishing, MITM, MITB, ...) a sociálneho engineering-u

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa?

  • Zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
  • Sme tím, ktorý má svoje hodnoty, cíti, vidí a počuje
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • Flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • Možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • Benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistareň a masáže priamo na pracovisku
  • Sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej?

Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3162706  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.