Poradca Sabinov

Miesto práce
Sabinov, okres Sabinov
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Ako sa u nás môžete realizovať

Čo budete ako Poradca robiť?
  • vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti
  • ponuka a predaj bankových produktov s orientáciou na potreby klienta
  • vykonávanie bežných bankových transakcií pre klientov a servis
  • viesť informácie o klientele v databáze a zabezpečovať ich kompletnosť, aktuálnosť a presnosť

V tíme uvítame

V tíme určite uvítame, ak budete mať:* minimálne stredoškolské vzdelanie, prednostne ekonomického smeru
  • znalosť bankových produktov a praktické skúsenosti v bankovom sektore sú výhodou
  • zmysel pre pochopenie potrieb klienta a schopnosť pružne reagovať na požiadavky klienta
  • komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom
  • orientácia na zisk
  • zručnosť v práci s PC (hlavne Word, Excel)

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
  • sme tím, ktorý má svoje hodnoty, cíti, vidí a počuje
  • atraktívny model odmeňovania, možnosť kariérneho posunu
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

A čo ďalej

Našli sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Snažíme sa všetkých kandidátov čo najskôr informovať o stave výberového konania, preto sa Vám najneskôr do 3 týždňov ozveme. Čaká Vás stretnutie s budúcim nadriadeným a zástupcom Ľudských vzťahov Slovenskej sporiteľne.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3127856  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.