Auditor

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Profesionálne a samostatne vykonávať kontrolné činnosti v súlade so schváleným programom
  • S náležitou odbornou starostlivosťou získavať vhodné informácie a dôkazy pre auditné zistenia v rozsahu a podľa metód určených v programe a v požadovanom čase
  • Vyhodnocovať dostatočnosť, spoľahlivosť, relevantnosť a užitočnosť získaných informácií
  • Priebežne vyhodnocovať a zaznamenávať výsledky vykonaných kontrolných činností
  • Navrhovať odporúčania na nápravu neuspokojivých podmienok s cieľom zefektívniť procesy

Požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie
  • flexibilita, ochota cestovať
  • chápanie princípov riadenia organizácie
  • základy v oblasti ekonómie, financií, účtovníctva, obchodného a finančného práva, štatistických metód
  • znalosť základných štandardov a štandardov pre výkon auditu, audítorských postupov a metód (IIA) - medzinárodné certifikácie: CIA, CFSA-banking a pod. - výhodou
  • znalosť bankových produktov a procesov;
  • znalosti – MS Office, anglický jazyk (pokročilý; aktívna znalosť výhodou)
  • schopnosti – komunikačné, analytické, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • skúsenosti – z prostredia kontroly alebo poskytovania finančných služieb výhodou

Na čo sa môžete tešiť u Naj zametnávateľa

  • zamestnanci nás vnímajú Top zamestnávateľa a trh ako Banku roka
  • sme tím, ktorý má svoje hodnoty, cíti, vidí a počuje
  • 5 dní voľna navyše pre každého zamestnanca a plus dni voľna pri rôznych životných situáciách
  • flexibilný pracovný čas
  • 100% príspevok na stravovanie a rôzne iné príspevky
  • možnosť zúčastniť sa nadštandardnej zdravotnej prehliadky
  • benefity ako parkovanie, autoumývareň, rýchločistareň a masáže priamo na pracovisku
  • sme ľudskí, záleží nám na prostredí, v ktorom žijeme a preto sa venujeme dobrovoľníctvu
  • a mnoho iných

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 3032388  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.