Poradca klientskeho centra odd. servis - Nitra

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • vybavovanie telefonických a e-mailových požiadaviek klientov,
  • vykonávanie bankových operácií prostredníctvom elektronického bankovníctva,
  • poskytovanie poradenstva o produktoch a procesoch banky a dcérskych spoločností,
  • vykonávanie telemarketingových kampaní,
  • poskytovanie komplexného servisu pre bankové karty,
  • práca na zmeny v nepretržitej trojzmennej prevádzke (24h/7dní).

Požiadavky:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • výborné komunikačné zručnosti
  • základný prehľad v bankových produktoch

Ponúkame:

  • stabilného zamestnávateľa
  • možnosť sebarealizácie
  • nadštandardný benefitný systém
  • skvelých kolegov

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2966448  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.