Poradca klientskeho centra odd. predaj - Nitra

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • aktívne oslovenie klientov za účelom predaja bankových produktov a služieb
  • vykonávanie aktívnej predajnej a poradenskej činnosti cez telefón
  • realizácia cielených predajných kampaní na klientov Slovenskej sporiteľne

Požiadavky:

  • vynikajúce komunikačné zručnosti
  • základný prehľad v bankových produktoch
  • skúsenosť s predajom a komunikáciou s klientom - výhodou

Čo ponúkame:

  • skvelých kolegov
  • plne hradené stravovanie zamestnávateľom
  • fixný plat a k tomu motivačný systém odmeňovania
  • možnosť budovať si kariéru v našej banke
  • možnosť pracovať na skrátený úväzok

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2948900  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.