Private banker pre Banskú Bystricu

Miesto práce
Žilinský kraj, okres Banská Bystrica
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

V čom sa môžete realizovať

Private banking máte v krvi? Ste cieľavedomý profesionál?
Do nášho ambiciózneho tímu ERSTE Private bankingu hľadáme Privátneho bankára, ktorý bude mať minimálne také ambície ako my a pomôže nám stať sa opäť najlepšími. V čom sa budete realizovať:
  • šiť investičné riešenia našim klientom na mieru a tak zhodnocovať ich finančné zdroje dlhodobo
  • budovať a udržiavať svoje portfólio TOP klientov a vzťahy s nimi, starať sa o nich ako v bavlnke
  • poskytovať prvotriedny servis v oblasti investičných služieb
  • byť obchodníkom a napĺňať obchodný plán, realizovať crosseling predaja produktov skupiny
  • pripravovať prezentácie a ponuky klientom, spolupracovať s marketingom pri príprave marketingových materiálov
  • spolupracovať pri vysporiadaní obchodov, realizácii výberov a vkladov z majetku v portfóliu

V tíme uvítame

V tíme uvítame, ak máte takéto predpoklady:
  • aspoň 3 roky praxe v bankovníctve - ideálne na pozícii Privátneho bankára alebo osobného bankára
  • znalosť produktov, nástrojov peňažných a kapitálových trhov a záujem o investovanie
  • dodržiavanie diskrétnosti pri práci s klientom je úplne MUST
  • aktívna znalosť anglického jazyka výhodou

Aby ste na tejto pozícii dosiahli úspech, mali by ste:
  • byť dobrý v budovaní vzťahov s klientmi
  • mať profesionálne vystupovanie, zvládať požiadavky aj náročných klientov
  • byť proaktívny a flexibilný, vedieť sa prispôsobiť

Na čo sa môžete tešiť u NAJ zamestnávateľa

Benefity tejto pozície sú jasné:
  • práca pre TOP Privátne bankovníctvo v strednej a východnej Európe posledných 3 rokov (podľa The Banker)
  • práca pre Banku roka posledných 5 rokov (TREND Top 2016)
  • na Slovensku spracovávame aktíva v hodnote viac ako 700 miliónov eur
Slovenská sporiteľňa navyše poskytuje benefity ako pár dní voľna navyše, nadštandardná zdravotná prehliadka, nadštandardné investovanie do vzdelávania, rôzne finančné príspevky a iné.

Našli ste sa v tejto pozícii?

V tom prípade nám určite pošlite Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Každého kandidáta budeme informovať o stave výberového procesu do 2 týždňov.
Výberové konanie na túto pozíciu pozostáva z niekoľkých kôl, medzi ktoré patrí aj stretnutie s riaditeľom Private bankingu Slovenskej sporiteľne.
Tešíme sa na vaše reakcie.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2945575  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.