Junior analytik v oblasti reportingu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Je vám blízky finančný sektor? Vynikáte analytickým myslením a radi premýšľate v súvislostiach? Ak hľadáte pracovnú príležitosť v oblasti reportingu, no chýba vám skúsenosť, potom máme zaujímavú pracovnú výzvu možno práve pre vás.

Aké budú vaše pracovné úlohy?

  • Príprava výkazov pre Národnú Banku Slovenska a finančných výkazov fondov Asset Managementu SLSP
  • Analýza a spracovávanie dát pre potreby prípravy výkazov a reportov vo zverenej oblasti
  • Participácia na projektoch zameraných na zvýšenie dátovej kvality
  • Participácia na príprave regulatórnych výkazov, štatistických výkazov pre Národnú Banku Slovenska ako aj účtovných závierkach
  • Analýza zmien a požiadaviek legislatívy v oblasti výkazníctva a ich implementácia do interných procesov a predpisov
  • Kontrola dodržiavania metodických usmernení a legislatívy v rámci pridelenej agendy

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť so spracovávaním dát
  • PC znalosti: Excel, Access, SQL (výhodou)
  • AJ - mierne pokročilý (písomný prejav)
  • osobnostné predpoklady: precíznosť, spoľahlivosť, dôslednosť, flexibilita, samostatná realizácia práce a otvorené myslenie novým nápadom

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2940136  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.