Špecialista Controllingu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Podporovať, vyvíjať, navrhovať a tvoriť metodiku v oblasti kontrolingu
  • Navrhovať riešenia na zlepšenie a úpravy IS
  • Spolupracovať pri riešení problémov s útvarmi v rámci skupiny
  • Samostatne spracovávať a vyhodnocovať dáta
  • Pripravovať kontrolingové výstupy a prezentácie
  • Zodpovedať za bezchybnosť a včasnosť výstupov
  • Analyzovať údaje a interpretovať výsledky a ekonomickú podstatu v širšom kontexte
  • Samostatne komunikovať s príslušnými útvarmi v banke pri riešení zverených úloh
  • Koordinovať riešenie zložitejších úloh v rámci kontrolingu
  • Zostavovať rozpočty a sledovať ich plnenie
  • Analyzovať odchýlky v plnení, pripravovať reporty, prezentácie a komentáre
  • Participovať na projektoch

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Minimálne 2 roky skúseností vo finančnom sektore (oblasť bankovníctva, kontrolingu, účtovníctva)
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni (C1)
  • Analytické myslenie
  • Proaktívny a samostatný prístup k práci a riešeniu úloh
  • Skúsenosť s SAP sú výhodou
  • Prepojenie medzi Data a Performance measurement a Cost Controlling
  • Activity Based Costing
  • MS Access pokročilý
  • SQL basics
  • VBA výhodou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2937928  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.