Produkt manažér retailových úverov junior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Informácie o vašej budúcej práci

Máte analytické a logické myslenie? Ste systematik a slovo proces Vám nie je cudzie?
Do srdca banky - tvorby našich produktov - hľadáme Produktového manažéra pre oblasť úverov. Práca produktového manažéra juniora v skratke:
  • nastavovať a upravovať produktové procesy a systémy pre produktové procesy, funkčné špecifikácie a manuály pre systémy, testovať nové a zmenené funkcionality systémov,
  • sledovať životný cyklus, profitabilitu úverových produktov a služieb, vyhodnocovať predaj produktov a prinášať návrhy na zlepšenie predaja,
  • pripravovať metodiku k produktom a procesom riadenia retailových úverov,
  • spolupracovať na návrhu nových, úprave a zjednodušovaní existujúcich úverových produktov (vrátane parametrov, cien a návrhov na ich realizáciu s prihliadnutím na vývoj trhu, stratégiou banky a s ohľadom na špeciálne požiadavky klientov), prípadne na príprave reklamných kampaní,
  • pripravovať a aktualizovať podklady a zmluvnú dokumentáciu k produktom,
  • participácia na lokálnych aj skupinových projektoch ERSTE.

Ideálny kandidát

Ideálny kandidát na túto pozíciu by mal mať:
  • VŠ vzdelanie, napr. zameranie matfyz, ekonomika a financie
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – pokročilý (prioritne Excel)
  • anglický jazyk – pokročilá úroveň
  • skúsenosť s programom Visio veľkou výhodou
  • prax s tvorbou bankových produktov, CRM výhodou
Po osobnostnej stránke k nám zapadne najviac človek, ktorý má:
  • dobrú logiku a analytické myslenie
  • je precízny nielen na papieri, prirodzene sa zaujíma o každý detail problému
  • zapadne do nášho tímu

Benefity

Slovenská sporiteľňa ponúka mnoho benefitov, ako napr.:
  • možnosť podieľať sa na tvorbe produktov banky, ktorá má najväčší podiel na trhu v oblasti úverov
  • práca pre Banku roka posledných 5 rokov (podľa TOP TREND)
  • veľké možnosti v odbornom aj osobnostnom vzdelávaní (anglický jazyk a iné)
  • sickdays a dovolenka navyše
  • rôzne finančné príspevky
  • zvýhodnené bankové produkty sú samozrejmosťou

Ak ste sa v pozícii našli, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Všetkým uchádzačom dáme informáciu o stave výberového konania do 2 týždňov. Kandidátov, ktorí budú spĺňať predpoklady ideálneho kandidáta, budeme kontaktovať telefonicky.

Tešíme sa na vaše reakcie.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2935988  Dátum zverejnenia: 17.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.