Brigádnik - Hľadáme podporu na odbor ľudských vzťahov

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Baví ťa administratívna práca a chceš získať skúsenosti v najväčšej banke na Slovensku? Láka ťa práca v oblasti ľudských vzťahov? Chceš rozvíjať svoje komunikačné a organizačné zručnosti? Potom budeme radi, ak nám pošleš svoje CV.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Administratívna podpora oddelenia
  • Zakladanie spisov
  • Scanovanie podkladov od novoprijatých zamestnancov
  • Archivácia dokumentov

Čo získaš?

  • Skúsenosti so Zákonníkom práce v praxi
  • Spoznanie pracovného trhu na Slovensku
  • Kontakty, ktoré môžu ovplyvniť tvoju kariéru

Požiadavky:

  • Denný študent/ka 1. - 3. ročníka VŠ
  • Systematický typ osobnosti s orientáciou na detail
  • Práca na dohodu o brigádnickej práci študenta (10 hodín týždenne)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2894107  Dátum zverejnenia: 16.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.