Brigádnik - Odbor právnych služieb

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • kopírovanie, triedenie a zakladanie veľkého množstva podkladov k súdnym sporom a inej právnej dokumentácie
  • osobné podávanie dokumentov na súdoch, advokátskych kancelárii, v súrnych prípadoch na pošte a pod.
  • plnohodnotne zastupuje na sekretariáte (evidencia pošty, tvorba sprievodných listov a pod.)
  • zabezpečovanie obslužných činností na OPS (príprava zasadačiek, zabezpečovanie podpisov do Osvedčovacej knihy)
  • vedenie a dopĺňanie zoznamu účinných smerníc s prílohami
  • jednoduchá administratíva so súdmi
  • sledovanie legislatívy a rešerš legislatívy
  • príprava prezentácií
  • podpora pri príprave zmlúv a iných dokumentov

Požiadavky:

  • denný študent/ka 2.,3. alebo 4. ročníka VŠ /dlhodobá brigáda/
  • ochota učiť sa a pracovať v popoludňajších hodinách

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2874883  Dátum zverejnenia: 4.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.