Junior analytik v oblasti HR

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Do nášho HR tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má silné analytické myslenie a vyniká svojimi pružnými reakciami.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

  • Návrh a príprava pravidelných a nepravidelných reportov za oblasť HR.
  • Správa a užívateľská podpora modulov pre spracovanie neprítomností (dochádzkový systém...).
  • Konfigurácia a prispôsobovanie modulov podľa požiadaviek HR oddelení.
  • Spracovanie vybraných údajov v systéme.
  • Komunikácia s materskou spoločnosťou - Erste Group
  • Participácia na HR projektoch

Požiadavky:

  • Excel na úrovni expert (používanie všetkých funkcií, nastavovanie zložitých vzorcov, pivotné tabuľky...)
  • SAP - výhodou
  • analytické a logické myslenie
  • schopnosť a záujem učiť sa
  • proaktívny a zodpovedný prístup
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • orientácia na detail
  • schopnosť interpretácie dát
  • tímovosť
(prax v bankovníctve a v oblasti HR nie je podmienkou)

Čo Vám ponúkame:

  • mobilný telefón / notebook
  • možnosť homeoffice-u
  • možnosť byť súčasťou inovatívnych a progresívnych HR projektov
  • flexibilný pracovný čas
  • balík zaujímavých benefitov

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2820148  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.