Tester

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Testovanie nových i existujúcich aplikácií (vykonávanie funkčných, regresných a podpora akceptačných testov)
  • Podieľať sa na príprave testovacích dát a testovacích prípadov
  • Vykonávanie integračných testov medzi subsystémami ( SQL, XML)
  • Sledovanie a identifikovanie zistených chýb, re-testovanie a ich následné reportovanie
  • Spolupráca s ostatnými členmi testovacieho tímu, analytikmi, programátormi
  • Pravidelné zaznamenávanie stavu a progresu testovania

Odborné požiadavky:

  • Prax v oblasti testovania min. 3 roky (regresné, funkčné, integračné testy)
  • Skúsenosti s analýzou požiadaviek a plánovaním testov
  • Skúsenosti s testami on-line/web aplikácií
  • Znalosť SQL/PL SQL (stredne pokročilý)
  • MS Office (pokročilý)
  • Znalosť XML jazyka na úrovni čítanie XSD diagramov
  • Skúsenosti s testovaním pomocou SOAP UI výhodou
  • Znalosť procesov elektronického bankovníctva resp. klienta výhodou

Osobnostné požiadavky:

  • Schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
  • Logické uvažovanie, analytické myslenie
  • Zmysel pre detail a schopnosť porozumieť širším súvislostiam
  • Zodpovednosť
  • Orientácia na hľadanie riešení a dosahovanie výsledkov
  • Vnútorná motivácia napredovať a stať sa expertom v určitej oblasti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2820130  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.