Riaditeľ pobočky - Zvolen

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • riadiť predaj a poskytovanie služieb klientom obchodného miesta (OM)
  • organizačná, akvizičná a kontrolná činnosť
  • sledovať plnenie obchodného plánu OM
  • zodpovedať za obchodné výsledky OM
  • zabezpečovať komplexný servis služieb a poradenstvo pre privátne osoby * segment slobodné povolania
  • vyhľadávať potenciálnych retailových klientov

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie + prax v retailovom bankovníctve min. 2 roky, príp. SŠ vzdelanie + prax v retailovom bankovníctve min. 4 roky
  • min. 2 roky skúsenosti s riadením ľudí
  • schopnosť koordinovať a riadiť kolektív
  • kreativita, aktivita, flexibilita
  • dobré komunikačné schopnosti
  • organizačné a predajné zručnosti
  • korektné správanie a vystupovanie
  • znalosť anglického jazyka je výhodou
  • zručnosť v práci s PC
  • vodičský preukaz sk. B

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2820117  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.