Špecialista transakčného bankovníctva

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Spolupráca pri tvorbe obchodného plánu
  • Vykonávať priame predajné aktivity
  • Aktívne podporovať relationship manažérov SME, PS a LC pri riešení potrieb klientov
  • Podieľať sa na budovaní vzťahov s klientmi využívajúcich produkty transakčného bankovníctva
  • Spolupracovať pri príprave ponúk pre klientov a spoluzodpovedať za profitabilitu obchodu/portfólia
  • Identifikovať nové obchodné príležitosti v rámci existujúcich a potenciálnych klientov
  • Spolupracovať pri príprave úverových návrhov (transakčná časť) Spolupracovať pri príprave zmluvnej dokumentácie, zabezpečovať monitoring obchodu
  • Realizovať obchody na základe požiadavky klienta
  • Koordinovať realizácie obchodov
  • Komunikovať s klientom o podmienkach obchodu
  • Koordinovať spracovávanie indikatívnych ponúk bankových produktov, na ktoré je potrebné schválenie rizika
  • Koordinovať zadávanie údajov o klientoch a zákazníkoch do systému
  • Kontrolovať správnosť podkladov pre realizáciu obchodov
  • Kontrolovať splnenie zmluvných podmienok a podmienok čerpania v súlade so schválením

Požiadavky na zamestnanca

  • Ukončené VŠ vzdelanie
  • Min. 2 roky praxe v oblasti transakčného bankovníctva
  • Výborná znalosť anglického jazyka slovom i písmom
  • PC zručnosti
  • Fakturácia
  • Prezentačné a organizačné zručnosti
  • Schopnosť vyjednávať
  • Analytické myslenie

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2786117  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.