Špecialista platobných kariet

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Rozumiete excelu, baví Vás príprava reportov a práca so systémami? Angličtinu máte v malíčku? Ste flexibilný a inovatívny typ?

Na oddelenie kartových služieb hľadáme do tímu nového kolegu/ kolegyňu, ktorý sa stane jeho pevnou súčasťou. Špecialista platobných kariet má tieto povinnosti:
  • príprava a analýza štatistických výstupov za jednotlivé činnosti, ktoré sa vykonávajú na oddelení
  • monitorovanie a vyhodnocovanie transakcií platobnými kartami
  • analýza neštandardných stavov v systémoch pre spracovanie kartových transakcií a procesov
  • sledovanie a komunikácia požiadaviek kartových spoločností pre oblasť reportingu
  • mapovanie procesov v rámci oddelenia, príprava pracovných postupov, návrh zlepšení/ zefektívnení

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • práca s MS Office – úroveň pokročilá (Excel, Word, Access, SQL)
  • znalosť anglického jazyka – úroveň pokročilá (písomná forma, hovorová forma )
  • analytické myslenie, tímovosť, samostatnosť, flexibilita
  • prax v oblasti platobných kariet vítaná, nie nevyhnutná

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2744380  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.