Brigádnik na oddelení firemného bankovníctva

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Máš záujem a ambíciu pracovať v oblasti bankovníctva, ale chýba Ti relevantná prax? Máš chuť rásť či už osobnostne alebo kariérne?
Si študent denného štúdia a máš menej ako 26 rokov?

Ak si odpovedal/a na všetky otázky áno, ak máš záujem sa stať súčasťou nášho tímu na ústredí v Slovenskej sporiteľni pošli nám svoj životopis.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • príprava zmluvnej dokumentácia k pasívnym produktom
  • zadávanie do systému, skenovanie, archivácia a príprava protokolov
  • prevádzka (pošta, príprava podkladov pre relationship managera a account managera, riaditeľa)
  • zadávanie tiketov do Infoportálu

Naše požiadavky:

  • študent 4.-5. ročníka,
  • denné štúdium (ekonomické, finančné...) podmienkou
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • tímovosť, samostatnosť, schopnosť práce pod tlakom, flexibilita

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2741499  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.