Obchodno - servisný pracovník RS

Miesto práce
Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • poskytovať základné informácie o produktoch a službách s možnosťou naplnenia základných potrieb klienta
  • získavať informácie o kúpnych signáloch klienta (realizovať predaj vybraných produktov a služieb)
  • vykonávať činnosti platobného styku, hotovostných pokladničných a zmenárenských operácií a šekových transakcií
  • zabezpečovať činnosti spojené s ochranou a bezpečnosťou zverených hodnôt obchodného miesta, napr. interné a externé dotácie a odvody, dodržiavanie limitu hotovostnej zásoby obchodného miesta, odsúhlasovanie fyzického a evidenčného stavu hotovosti obchodného miesta a pod.
  • vykonávať kontrolnú a archívnu činnosť v zverenej oblasti
  • práca s alternatívnymi a digitálnymi kanálmi

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
  • prax v pokladničnej činnosti - výhodou
  • prehľad ohľadne bankových produktov
  • spoľahlivosť, dôslednosť a precíznosť
  • aktívny vodič - zastupovanie na viacerých pobočkách v regióne (nielen RS)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2738599  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.