Senior Relationship manager - verejný sektor

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Poskytovať komplexnú starostlivosť a poradenstvo firemným klientom vo zverenom segmente, čo zahŕňa najmä poskytovanie informácií, konzultácií a ponuku bankových produktov a služieb a udržiavanie obchodných vzťahov
  • Vykonávať monitoring podnikateľských aktivít klientov, finančnej situácie klientov a plnenia zmluvných podmienok uzatvorených obchodov v spolupráci s oddelením monitoringu úverov.
  • Zodpovedať za celkovú profitabilitu klienta v zmysle definovaných požiadaviek banky
  • Aktívne predávať bankové produkty a služby vrátane produktov finančnej skupiny SLSP zverenému portfóliu klientov (cross-sell)
  • Spolupracovať s ostatnými obchodnými útvarmi, odborom právnych služieb a ďalšími útvarmi pri identifikácii potrieb klienta a aktívnom predaji produktov a služieb
  • Plniť stanovený obchodný plán a ciele a spolupodieľať sa na ich tvorbe
  • Zodpovedať za prípravu a kontrolu indikatívnych ponúk bankových produktov a služieb
  • Posudzovať finančnú situáciu klienta, trh a odvetvie, v ktorom klient podniká v spolupráci s príslušnými oddeleniami SLSP a Erste
  • Zodpovedať za komplexnú prípravu úverového návrhu a aktualizáciu časti revíznych úverových návrhov vrátane zabezpečenia všetkých povinných príloh (aj v anglickom jazyku)
  • Vyjednávať podmienky úverovej dokumentácie s externým aj interným klientom
  • Pripravovať a realizovať akvizície nových klientov, realizovať akvizičné návštevy a rokovania
  • Koordinovať činnosť relationship manažérov, podieľať sa na ich rozvoji a coachingu
  • Zodpovedať za prípravu a kontrolu kompletnej dokumentácie pre interného a externého klienta. Kontrolovať ÚN z hľadiska definovanej data kvality
  • Zastupovať banku a realizovať jej obchodnú politiku navonok
  • Spolupracovať na tvorbe obchodnej stratégie oddelenia a metodiky vo zverenej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Min. 5 rokov praxe v bankovom prostredí
  • Preferované sú skúsenosti s financovaním segmentu veľkých korporátnych klientov a verejného sektora
  • Angličtina vyžadovaná / Nemčina výhodou
  • Osobnostný profil: pro-aktívne myslenie; schopnosť spolupracovať v teame a viesť ho; komunikatívnosť

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2695873  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.