Produktový manažér

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Aktívna analýza trhu a hľadanie potenciálu pre inovácie a vývoj produktov
  • Príprava konceptu produktu (cena, cieľová skupina, obsah)
  • Definovanie obchodných podmienok a cenníka pre produkty firiem
  • Riadenie profitability pridelených produktov a jej pravidelné vyhodnocovanie
  • Príprava rozvojových plánov softwaru, riadenie biznis špecifikácií, komunikácia na vendora
  • Nastavenie a monitorovanie efektívnosti procesov, implementovanie zlepšení a návrh opatrení
  • Hľadanie potenciálu pre zjednodušenie a zefektívnenie procesov
  • Komunikácia s externými a internými klientami banky
  • Produktová podpora odborných útvarov
  • Realizácia školení
  • Príprava a pravidelná aktualizácia metodických postupov
  • Participácia na bankových projektoch a projektoch v rámci skupiny Erste Group v oblasti produktového manažmentu

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Znalosť bankového trhu
  • Organizačné a prezentačné zručnosti na vysokej úrovni
  • Word, Excel, PowerPoint

Špeciálne požiadavky:

  • Technické a procesné zameranie

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2695872  Dátum zverejnenia: 18.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.