Relationship manažér - Trenčín

Miesto práce
Trenčín, okres Trenčín
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Vyhľadávať a akvírovať nových klientov
  • Analyzovať potreby klientov a vypracovávať indikatívne ponuky na financovanie, príp. iné produkty a služby banky
  • Analyzovať finančnú situáciu klienta, trh a odvetvie, v ktorom klient podniká
  • Komplexne vypracovávať úverové návrhy aj v cudzom jazyku
  • Udržiavať nadštandardné obchodné vzťahy s klientami
  • Realizovať pravidelné návštevy u klientov, rokovať s klientami
  • Plniť stanovený obchodný plán a ciele

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončené VŠ vzdelanie
  • výborná znalosť anglického jazyka slovom i písmom
  • PC zručnosti
  • skúsenosti s prípravou a obhajovaním úverových návrhov
  • znalosť účtovníctva a finančnej analýzy, makroekonomický prehľad, orientácia vo finančných výkazoch, schopnosť posudzovať riziká klientov, štrukturovanie obchodov
  • prezentačné a vyjednávacie schopnosti

Termín nástupu:

1.11.2016

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2675071  Dátum zverejnenia: 3.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.