Vedúci oddelenia úverovej dokumentácie firemného obchodu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Riadiť a zodpovedať za oddelenie zabezpečujúce vypracovanie štandardnej úverovej dokumentácie, úverový spis a jeho archivácia pre korporátnu klientelu
  • Koordinovať činnosti oddelenia
  • Mapovať, revidovať a navrhovať zmeny existujúcich procesov v záujme ich zefektívnenia
  • Stanovovať, monitorovať a vyhodnocovať plnenia KPI a SLA
  • Aktívne prispievať k plneniu obchodných cieľov biznis útvarov
  • Úzko spolupracovať s biznis útvarmi a ostatnými útvarmi v rámci korporátneho procesu a v rámci banky
  • Participovať na projektoch

Požiadavky:

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Znalosť korporátneho úverového procesu a produktov
  • Skúsenosť so zmluvnou dokumentáciou a vedením úverového spisu ( výhodou )
  • Znalosť základných bankových aplikácií SYMBOLS, HOC, INFOPORTÁL/BIZNIS PROCESY, FE, AFE ( výhodou)
  • MS Office - pokročilý
  • Anglický jazyk – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Schopnosť viesť a motivovať pracovníkov
  • Schopnosť konať rýchlo, rozhodne, eticky a efektívne
  • Odolnosť voči stresu
  • Silná orientácia na výsledky , schopnosť doťahovať úlohy
  • Analytické a kreatívne myslenie
  • Komunikatívnosť
  • Organizačné schopnosti
  • Samostatnosť

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2646477  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.