Analytik riadenia kvality a klientskej skúsenosti

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pre náš tím riadenia kvality a klientskej skúsenosti hľadáme analytického, pragmatického a proklientsky orientovaného človeka, ktorého baví navrhovať zmeny k lepšiemu a pre svoje návrhy rád hľadá oporu v exaktných dátach.

Čo bude vašou úlohou:

  • definovať set ukazovateľov (interných/externých) pre meranie kvality procesov a služieb a zabezpečiť ich pravidelný zber, sledovanie a následnú analýzu;
  • analyzovať “customer journey”, definovať a overovať hypotézy (samostatne navrhnutými postupmi);
  • prehodnocovať existujúce postupy/procesy a iniciovať zmeny s cieľom zvýšiť spokojnosť klienta, zvýšiť efektívnosť a znížiť chybovosť procesov s dopadom na klienta;
  • navrhovať a zabezpečovať implementáciu nástrojov na meranie kontroly kvality v banke;
  • viesť a inšpirovať k neustálemu zlepšovaniu činností útvarov a služieb pre klienta

Kto je vhodný kandidát:

  • analytický, so systémovým myslením a zmyslom pre detail
  • iniciatívny, samostatný, cieľovo orientovaný, so snahou veci dotiahnuť úplne do konca
  • zanietený pre hľadanie riešení, s nadhľadom a schopnosťou zvážiť dopady riešení z pohľadu dlhodobej udržateľnosti
  • empatický voči klientom aj kolegom
  • pozitívny aj pri prekonávaní prekážok

Čo máte vedieť:
  • pracovať s nástrojmi na spracovanie databáz na výbornej úrovni - MS Excel, MS Access (iné výhodou)
  • premeniť údaje na informácie (interpretovať výsledky)
  • rozumieť a komunikovať po anglicky

Ďalšie požiadavky:
  • vysokoškolské vzdelanie
  • skúsenosti vo finančnom sektore, v riadení klientskej skúsenosti alebo procesnom manažmente

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2628693  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.