Copywriter, editor

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Komplexná príprava textov - písanie článkov, reklamných správ, sloganov, directmailov, listov pre klientov a partnerov, informačných SMSiek, rečníckych prejavov
  • Spolupráca na internej komunikácií vo firme (texty na intranet, do firemného časopisu)
  • Jazyková korektúra, zjednodušovanie textov, editovanie textov
  • Príprava tlačových správ, odpovedí na novinárske otázky, komunikácia s médiami
  • Tvorba prezentácií
  • Tvorba kreatívnych riešení

Požiadavky:

  • Prax minimálne 3 roky v odbore (napr. v reklamnej agentúre, na komunikačnom oddelení veľkej firmy, a pod.)
  • Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so zameraním na masmediálnu, marketingovú komunikáciu, žurnalistiku, marketing
  • PC zručnosti ( Word, Excel, Outlook)
  • Slovenský jazyk – schopnosť robiť jazykovú korektúru
  • Anglický jazyk – mierne pokročilý
  • Kreativita, dokonalé ovládanie slovenského jazyka, cit pre písanie rôznych žánrov textov, schopnosť operatívne spracovať aj náročnejšie textové zadanie, základná znalosť fungovania finančného sektora

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2627559  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.