Analytik bankového sektora

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • sledovanie slovenského bankového sektora
  • analýzy a interpretácia bankových dát a výkazov NBS
  • sledovanie konkurencie
  • príprava analytických publikácií a prezentácií pre manažment
  • príprava prognóz bankového trhu
  • udržiavanie a dopĺňanie databáz
  • spolupráca s ratingovými agentúrami a investormi
  • spolupráca na príprave výročnej správy

Požiadavky:

  • VŠ ekonomického alebo matematického smeru
  • 2 roky praxe na pozícií analytik, controlling, risk, ... )
  • analytické schopnosti a zručnosť pri práci s dátami
  • znalosť finančných výkazov
  • zručnosť pri práci s PC (hlavne Excel a PowerPoint, makrá výhodou)
  • znalosť ekonometrie výhodou
  • plynulá angličtina - podmienka
  • komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2623387  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.