Telefonický bankový poradca - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Chceš mať vo svojom životopise najúspešnejšiu banku roka 2015? Dokážeš zaujať klientov aj cez telefón? Chcel by si získať každé 3 mesiace jeden mesačný plat navyše? Tak potom hľadáme práve teba! A tvoja úloha? Presvedčiť ľudí, že im vieš skutočne pomôcť a dobre poradiť vo svete financií.

Čo Ťa u nás čaká?

  • vybavovanie telefonických, e-mailových požiadaviek našich klientov,
  • vykonávanie bankových operácií prostredníctvom elektronického bankovníctva,
  • poskytovanie poradenstva o produktoch a procesoch banky a dcérskych spoločností,
  • vykonávanie telemarketingových kampaní,
  • poskytovanie komplexného servisu pre bankové karty,
  • práca na zmeny v nepretržitej trojzmennej prevádzke (24h/7dní).

Čo od Teba očakávame my?

  • minimálne stredoškolské vzdelanie
  • nebáť sa komunikovať s klientom a reagovať na jeho požiadavky
  • základný prehľad v bankových produktoch
  • chuť naštartovať svoju bankovú kariéru v Slovenskej sporiteľni

Čo na tejto pozícii ďalej získaš?

  • top zamestnávateľa do tvojho CVčka - Banka roka 2015
  • skvelých kolegov
  • výbornú kantínu, kde Ti zaplatíme obed každý deň
  • fixný plat a k tomu odmeny, s ktorými si môžeš splniť svoje sny
  • profi znalosť bankových produktov aj pre tvoje vlastné potreby
  • zocelenie komunikácie aj v ťažkých situáciách
  • možnosť budovať si kariéru v našej banke

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2546574  Dátum zverejnenia: 4.5.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.