IT Service Specialist

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • príprava a inštalácia HW a SW pre koncových užívateľov,
  • riešenie Incidentov a IMAC požiadaviek, evidencia HW a SW
  • riešenie zložitých, neštandardných a komplexných úloh
  • zodpovednosť za správu a prevádzku štandardných pracovných staníc
  • aktívna a ústretová komunikácia s interným klientom
  • objednávanie a nákup servisného materiálu
  • evidencia spravovanej výpočtovej techniky

Požiadavky:

  • dôkladná znalosť štandardných IMAC procesov a riešenie Incidentov, základná znalosť ITIL procesov
  • znalosť OS Windows 7 na administratívnej úrovni; Linux - vítaný
  • základná znalosť počítačových sietí
  • stredná škola IT zameranie, prax v odbore vítaná
  • orientácia v riešení problémov, štruktúrovaný a metodický prístup, stanovovanie si priorít
  • samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na klienta a ciele, zmysel pre presnosť
  • proaktívny prístup a vysoké pracovné nasadenie, dobrý organizačný zmysel
  • anglický jazyk stupeň A2, technická angličtina
  • vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič
  • flexibilita v cestovaní v regióne BA

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2540969  Dátum zverejnenia: 30.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.