Referent úverovej dokumentácie firemného obchodu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Vypracovávať štandardnú úverovú zmluvnú dokumentáciu na podklade schválených úverových návrhov
  • Monitorovať a vyhodnocovať v súčinnosti s úsekom právne služby a nadriadenými pripomienky klientov k štandardnej úverovej dokumentácii
  • Aktívne sa podieľať na tvorbe, modifikácii a inovácii štandardnej úverovej dokumentácie
  • Konzultovať a poskytovať poradenstvo mimo vlastný organizačný útvar
  • Kontrolovať dodržiavanie metodických postupov a spolupracovať na tvorbe pracovných postupov alebo koncepcií

Požiadavky:

  • Vysoká škola s ekonomickým zameraním
  • Banková prax v korporátnej oblasti vítaná / záujem o problematiku firemného financovania
  • Dôslednosť, zameranie na detail, tímovosť, komunikatívnosť, flexibilnosť
  • Anglický jazyk - aktívne /veľkou výhodou/

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2538262  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.