Brigádnik - odd. Modely kreditného rizika

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Študuješ matematiku a chcel by si spojiť doteraz naučenú teóriu s praxou? Potom nám pošli svoje CV a možno práve Ty sa staneš súčasťou tímu na oddelení Modely kreditného rizika.

V Tvojej náplni práce bude:

  • príprava dát a reportov v SAS
  • testovanie IT riešení
  • monitorovanie dátovej kvality
  • príprava automatických reportov

Požiadavky:

  • študent vysokej školy s matematickým zameraním
  • základy programovania SQL, SAS alebo iného programovacieho jazyka
  • dobrá znalosť anglického jazyka
  • analytické myslenie

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2528082  Dátum zverejnenia: 21.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.